+420 734 578 061

Kombinovaný regál Dedal

Vybírejte zde
Kombinovaný regál Dedal
Kombinovaný regál Dedal

Regál pro domácnost

Svým provedením, velikostí i konstrukcí jsou kombinované regály Dedal použitelné ve vnitřních prostorách, např. v domácnostech. Označení kombinované značí, že regál je vyroben z různých druhů materiálu. Z plastu jsou vyrobeny stojiny, dřevo je základem pro výrobu polic (dřevotřískové police). Závity pro uchcení polic do stojen jsou kovové. Tento typ regálu se vyznačuje unikátní stavbou kosntrukce, kdy jsou jednotlivé stojiny vzájemně propojeny, a to zkrz polici. K montáži není zapotřebí nářadí. Regály jsou vhodné do garáží, spíží, menších skladů, ale také do interiérů. Výhodou regálů řady Dedal jsou různé typy tvarů polic – použít se dají proto kromě obvyklých prostor také do koutů, zákoutí či výdutí. Nedoporučujeme použití regálu při trvalém kontaktu s vodou a dalšími kapalinami nebo v místech s trvale vysokou vlkhostí. Důvodem je police, u nichž může voda a vhlkost způsobit poškození. Jiná omezení regál nemá, lze jej zařadit do univerzální kategorie.
Kombinovaný regál Dedal

2 základní díly

Kombinované regály Dedal jsou tvořeny pouze ze dvou základních dílů – stojen a jednotlivých polic. Součástí balení jsou také přízemní patky a úchyty do zdi. Nízký počet základních dílů znamená řadu výhod - jednoduchou montáž, snadnou použitelnost, pevnost konstrukce, dlouhodobou životnost a snadnou výměnu dílů. Dřevotřísková police šířky 0,8 cm a nosné stojiny (trubky) o průměru 3,2cm jsou předpokladem pro vysokou stabilitu a nosnost regálu, která činí 50 kg na polici.
 
Kombinovaný regál Dedal
Kombinovaný regál Dedal

Pevná konstrukce

Regál je nabízen ve třech variantách tvarů polic a celé řadě rozměrů. Klasickým tvarem je obdélník využitelný ve většině prostor, další dvě varianty jsou rohové. Nejprodávanějším typem je Dedal 5n – 5 policový regál obdélníkového typu. Volit lze také ze dvou barev stojen – červená a černá. Výhodou řady Dedal je možnost přidání dodatečného počtu polic ke standardnímu počtu.
Kombinovaný regál Dedal

Široká nabídka

Konstrukce regálu Dedal je dostatečně pevná. I přesto, že se jedná o kombinaci plastu (stojiny) a dřevotřísky (police), pevnost konstrukce dosahuje hodnot kovových regálů. Důvodem je nízký počet dílů, dalším je kovový závit určený k připevnění polic ke stojinám. Pro uvedenou nosnost na polici (až 50 kg) je vhodné využít ukotvení ke zdi, čímž dojde také ke zvýšení stability. Plastová součástka sloužící k upevnění regálu ke zdi je součástí balení.
 
Kombinovaný regál Dedal Kombinovaný regál DedalKombinovaný regál Dedal disponuje nosností až 50 kg na jednu polici. Doporučuje se složit regál dle montážního návodu (součást balení) a ukotvit jej ke zdi. Je důležité dodržet rovnoměrné rozložení zátěže na celou polici (nepokládat těžké předměty pouze na jednu část police).
 
Kombinovaný regál Dedal Kombinovaný regál DedalKombinovaný regál Dedal disponuje celou řadou výhod. Hlavními jsou:
  • Všestrannost použití (kromě míst s vysokou vlhkostí),
  • Vysoká nosnost
  • Jednoduchá manipulace
  • Variabilní počet polic v regálu
  • To vše za velmi příznivou cenu, a to již od 439 Kč (17,16 Eur).