+420 734 578 061

Nejčastější dotazy

nejčastější dotazy

 

Dotazy k platbám, poštovnému a DPH

Jste plátci DPH?
Ano, jsme plátci DPH.
 
Jsme ve Slovenské republice plátci DPH, pošlete nám zboží bez daně?
Ano, po ověření Vašeho DIČ Vám automaticky odpočítáváme 21% DPH ze zboží na faktuře.
 
Když si objednám větší počet kusů zboží, budu platit jedno poštovné nebo za každé balení  jedno poštovné?
Ne, jedna objednávka = jedno poštovné, i když objednávka bude několikakusová.
 
Bydlím na Slovensku  a chci si u Vás objednat zboží. Máte jednotnou cenu poštovného po celé Slovenské republice?
Ano, poštovné je jednotné po celé Slovenské republice, více v sekci Doprava.


Dotazy k regálům a policím 

Můžu si dokoupit k regálům samostatnou polici?
Ano, můžete. Veškeré komponenty ke všem kovovým regálům Orion a Saturn, plastovým regálům Jupiter i kombinovaným regálům Dedal si můžete dokoupit, včetně polic.
 
Můžu si upravovat u regálů výšku mezi policemi?
Ano, při kovových regálech Orion a Saturn si mezi policemi nastavujete výšku tak, jak Vy sami potřebujete v danou chvíli. Při regálech plastových Jupiter a kombinovaných Dedal si můžete výšku přizpůsobit také sami, ale uřezáním plastových trubek na požadovanou výšku, ovšem tento zásah už je trvalý.
 
Který regál si můžu pořídit do vlhkých prostorů?
Ideální regál do vlhkých místností je plastový regál Jupiter. Je celoplastový, takže Vám časem nezrezaví ani nenavlhne. Je lehký, velice snadno smontovatelný a na údržbu nenáročný. Přesto má pevnou konstrukci s vysokou nosností, kterou si můžete ještě zvýšit dokoupením železných výztuh. Tento regál má také komponenty k uchycení do stěn.
 
Můžeme položit dva regály vedle sebe, aby jsme si zdvojnásobili hloubku regálu, pro uložení dlouhých věcí? Nemají regály výčnělky po krajích?
Ne, všechny naše regály, jak kovové, plastové i kombinované, mají hladké police bez vysokých okrajů a tím se může vícenásobně zvýšit hloubka regálů.
 
Ke kovovým regálům dodáváte police z HDF. Co je to HDF?
High Density Fibreboard (HDF), v překladu nejtvrdší dřevovláknitá deska. Je mimořádně tvrdá deska, která byla donedávna využívána hlavně jako nosná deska pro plovoucí podlahy. Má velmi kompaktní strukturu a je uzavřená. Proto je možné na HDF rovnou nanášet jakýkoliv povrch od laku po dýhu. Ve srovnání s dřevotřískou, nebo s MDF má vyšší hustotu a tím také lepší odolnost v ohybu a pevnost v tahu napříč. Dřevotřísku výrazně předčí i ve své nasákavosti a tedy v bobtnavosti.