+420 734 578 061

Kovové regály Ariel

Kovový regál Ariel

Vybírejte zde
Kovový regál Ariel
Kovový regál Ariel

Praktický regál

Silnou stránkou regálu Ariel je praktičkost a všestrannost. Slouží k použití v kancelářích, domácnostech, skladech nebo spížích. Jsou velmi dobře použitelné tam, kde nejsou příliš vhodné regály s dřevotřískovou policí. Nejedná se však o regály nerezové nebo disponující větším počtem vrstev povrchové úpravy, tzn. nejsou vhodné do neustáleho kontaktu s vodou nebo dalšími kapalinami. Regály Ariel patří do kategorie menších celokovových regálů s nižší nosností, jejich police nedosahují velikosti polic regálů Helios nebo Orion.
Kovový regál Ariel

2 základní díly

Regály Ariel se skládají pouze ze dvou dílů – police a stojny, což zaručuje snadnou montáž. Pro úsporu velikosti balení jsou jednotlivé stojiny skládány ze dvou dílů. Další součástí jsou šrouby, plastové patky a montážní návod. Ve složeném stavu (před poskládáním) je balení regálu lehké a dobře přenosné. Regály jsou v našem e-shopu nabízeny ve třech variantách, které se liší výškou regálu – 140, 170 a 205 cm. Tvary polic mají praktický obdélníkový tvar s rozměry 70x30cm.
Kovový regál Ariel
Kovový regál Ariel

Kovová konstrukce

Regály Ariel disponují celokovovou konstrukcí. Je pevná, nedosahuje však pevnosti konstrukce regálů Helios nebo Orion. Kovová konstrukce dovoluje použití regálu ve vlhkých prostředích, regál však není určen k trvalému kontaktu s vodou. I po složení je díky menším rozměrům případná manipulace s regálem velice jednoduchá. I přes celokovové složení je hmotnost regálu přijatelná – 1 kus o rozměrech 175x70x30cm a pěti policemi váží 8 kg.
Kovový regál Ariel

Nastavitelná výška regálů

Oproti ostatním kovovým regálům má model Ariel výhodu v možnosti libovolného snížení své výšky. Díky šroubové montáži a dostatečným počtem otvorů ve stojinách pro upevnění polic lze každý díl stojiny zasunout pod úroveň výšky dílu druhého a tím dosáhnout snížení celkové výšky regálu. Model Ariel se proto přízpůsobí většině prostor pro své umístění. Stejně jako u regálu Orion nebo Helios je také řada Ariel vybavena libovolným umisťováním polic, důležité je umístění alespoň jedné police ve spodní části regálu.
Kovový regál Ariel Kovový regál Ariel Nosnost regálu je 50 kg na polici, potřebné je dodržet rovnoměrné rozložení hmotnosti. Stojiny jsou děrované, lze tedy provést fixaci ke zdi, případně lze spojit jednotlivé regály k sobě navzájem. Regály Ariel jsou k dostání v našem eshopu za cenu od 589 Kč.
Kovový regál Ariel Kovový regál Ariel Montáž regálu Ariel se provádí s pomocí šroubů, zapotřebí je také šroubovák nebo klíč. Díly stojiny se sešroubují, police se upevní pomocí šroubů do libovolně zvolených otvorů ve stojině. Stejně jako u ostatních kovových regálů v naší nabíce je také u regálu Ariel případná výměna komponentů velmi jednoduchá a levná, díly lze zakoupit i samostatně.