+420 734 578 061

Kovový regál Helios

Vybírejte zde
Kovové regály Helios
Kovové regály Helios

Univerzální regál

Regály Helios jsou další z řady univerzálních kovových regálů. Jsou vhodné zejména pro dlouhodobé uchovávání předmětů ve skladových prostorách. Výjimkou mohou být pouze prostory s vysokou vlhkostí nebo venkovní prostory. Důvodem jsou police, které jsou vyrobeny z tvrdé dřevotřísky. Regály Helios, stejně jako regály Orion, najdou své využítí v domácnostech, kancelářích, garážích nebo skladech. V nabídce je celá řada variant rozměrů a počtu polic. Jedním z neprodávanějších je pětipolicový regál výšky 213, šířky 100 a hloubky 60 cm.
Kovové regály Helios

5 základních dílůAriel, i přesto je ale montáž nebo případná demontáž velice jednoduchá. V případě poškození některého komponentu je výměna velmi levná a jednoduchá. Všechny komponenty lze zakoupit i jednotlivě.

 
Kovové regály Helios
Kovové regály Helios

Kovová konstrukce

Regály Helios disponují kvalitní kovovou konstrukci, držáky na police jsou plechové. Konstrukce je pozinkovaná (bez povrchové barevné úpravy, kterou jsou vybaveny regály Orion), zaručuje dlouhodobou životnost a snadnou údržbu regálu. Police jsou vyrobeny z tvrdé (HDF) dřevotřísky. Neupravená dřevotříska není vhodná do vlhkých prostor. Tento typ však lze dodatečně upravovat včetně lakování. Výsledkem je přijatelná hmotnost regálu. Nosnost regálu Helios je vysoká - nabízena je ve dvou variantách, a to 175 kg a 275 kg na polici. Varianta s vyšší nosností obsahuje dodatečnou příčku pod každou policí.
Kovové regály Helios

Nastavitelné police

Základní vlastností regálů řady Helios je pevná konstrukce a její vysoká nosnost. 175, resp. 275 kg na polici je dosaženo správnou montáží, umístěním police ve spodní části regálu a rozložením požadované nosnosti rovnoměrně na polici. Regály Helios, stejně jako Orion, je možné fixovat ke zdi (pomocí volně prodejných šroubů), případně fixovat více regálů navzájem. Lze tak vytvořit regálovou soustavu – velmi účelný systém pro skladování zboží a materiálu větších rozměrů za účelem úspory místa.
 
Kovové regály Helios Kovové regály HeliosZákladní vlastností regálů řady Helios je pevná konstrukce a její vysoká nosnost. 175, resp. 275 kg na polici je dosaženo správnou montáží, umístěním police ve spodní části regálu a rozložením požadované nosnosti rovnoměrně na polici. Regály Helios, stejně jako Orion, je možné fixovat ke zdi (pomocí volně prodejných šroubů), případně fixovat více regálů navzájem. Lze tak vytvořit regálovou soustavu – velmi účelný systém pro skladování zboží a materiálu větších rozměrů za účelem úspory místa.
 
Kovové regály Helios Kovové regály HeliosMontáž regálu Helios je bezšroubová, není zapotřebí nářadí. Pro důkladné nasazení postranních držáků polic (plechové díly D, E – dle montážního návodu) do stojen lze použít např. gumové kladivo. Základem montáže je spojení dvou kratších dílů stojen do dílu jednoho pomocí komponentu C – spojky (narozdíl od řady Orion, kde se dva díly stojen zasouvají do sebe). Následuje nasazení potranních částí do stojen (B) a položení polic (A).
 
Kovové regály Helios Kovové regály HeliosRegály Helios patří do kategorie, kde je požadována univezálnost použití, pevná a jednoduchá kontrukce s vysokou nosností a možnost snadné montáže. To vše regály Helios splňují. V našem e-shopu si můžete vybrat z celé řady variant za skvělé ceny, a to již od 1279 Kč.