+420 734 578 061

IDEALNÍ REGÁL PRO VAŠÍ DOMÁCTNOST NEBO FIRMU

Vybírejte zde
Univerzální celokovový regál
Univerzální celokovový regál

3 základní díly

Univerzální celokovový regál je určen pro použití v kancelářích, domácnostech, skladech či rozlehlých skladových prostorách. Originální konstrukce regálu IDEA se vyznačuje svou pevností a jednoduchostí. Skládá se pouze ze tří základních komponentů (police, stojna a patka) vyrobených z kvalitní pozinkované oceli.
Univerzální celokovový regál

Polohovací police

Možnost libovolného a jednoduchého umisťování polic regálu IDEA dovoluje ukládání předmětů různých velikostí. Pro vyšší stabilitu je zapotřebí umístění police na nejnižší úroveň. Police se umisťují velmi jednoduše, stačí zasunout boční zarážky police do stojen. Minimální vzdálenost polic od sebe je 20 cm.
Univerzální celokovový regál
Univerzální celokovový regál

Tvorba regálových soustav

Regál IDEA je velice vhodný pro tvorbu regálových sestav, jejichž význam spočívá zejména v praktickém a přehledném uložení maximálního množství předmětů v daném (omezeném)prostoru. Originální zásuvný systém stojen je základem pro vytvoření stabilní regálové sestavy. Komponenty jednotlivých regálů k sobě lícují a celá sestava funguje jako kompaktní celek.
Univerzální celokovový regál

Ukotvitelné do podlahy

Pevnost celé regálové konstrukce lze zvýšit možností ukotvení patek do podlahy šroubem nebo zarážkou. Fixování do podlahy není nezbytné, lze jej využít pro dlouhodobé umístění regálu v určitém místě, nebo případně u tvorby regálových sestav. Umístění u stěny rovněž zajistí vyšší stabilitu regálu. Upevňování ke stěně je také možné.
Univerzální celokovový regál Univerzální celokovový regál Díky pevné a stabilní kovové konstrukci je možné uložit až 140 kg na jednu polici. U vyšších hmotností je důležité rozložit zátěž na polici rovnoměrně. Jednotlivé komponenty jsou lehké, s regálem lze snadno manipulovat i ve složeném stavu.
Univerzální celokovový regál Univerzální celokovový regál Jednoduchá bezšroubová montáž regálu IDEA je další předností. Není zapotřebí nářadí, využitelné je pouze gumové kladivo. Vhodné je pevně ukotvit police do stojen (až na doraz) a dodržet pravidlo umístění spodní police nejníže k podlaze.
Univerzální celokovový regál Univerzální celokovový regál Hladký povrch regálu umožnuje snadné odstraňování prachu a dalších nečistot. Údržba se provádí použitím útěrky a běžného mycího prostředku. Díky pozinkované konstrukci je regál odolný vůči vlhkosti a dalším povětrnostním vlivům. Není však určen pro dlouhodobé venkovní používání.
Univerzální celokovový regál Univerzální celokovový regál Kombinace kvalitního materiálu, originální jednoduché konstrukce a dalších předností. To je regál IDEA, který pořídíte v našem eshopu za skvělou cenu.