+420 734 578 061

Kovový regál Metal

Vybírejte zde
Kovový regál Metal
Kovový regál Metal

Všestranné použití

Kovový regál Metal je vyroben pro skladování výrobků, zboží či materiálu, a to v široké škále prostor pro skladování. Patří do kategorie univerzálních šroubovaných kovových regálů. Nejvíc využitelný je ve firemních skladech a provozovnách. Pro domácnosti je vhodný do dílen, garáží nebo půdních prostor. Díky celokovové pozinkované konstrukci je regál odolný vůči korozi. Lze jej proto použít ve sklenících nebo částečně podstřešených venkovních prostorách. Nabídku tvoří 3 základní výškové velikosti od 100 do 250 cm a 6 rozměrů polic od 80x40cm do 100x50 cm. Regál je vyráběn bez nátěrové povrchové úpravy. Regály jsou přehledně seřazeny na e -shopu.
Kovový regál Metal

3 základní díly

Regál Metal je tvořen pouze třemi díly. Základem jsou plechové police, které se přišroubují do stojen. Stojiny regálů Metal nejsou skládány ze dvou částí (což platí pro regály Helios, Saturn nebo Orion). Nevýhodou je větší balení regálu – stojiny jsou dodávány zvlášť. Velkou výhodou celistvosti stojen je však pevnost a stabilita regálu. Dalším dílem je kovový spojník ve tvaru trojúhelníku, který slouží k lepšímu připevnění polic ke stojinám. Součástí balení jsou také šrouby, matice, plastové patky a montážní návod. Pro případ dokoupení nebo výměny některého z komponentů je možné tyto díly objednat v našem internetovém obchodě.
 
Kovový regál Metal
Kovový regál Metal

Celokovová konstrukce

Největší předností regálu Metal je šroubovaná celokovová konstrukce, která zajišťuje dostatek pevnosti a stability. Při rovnoměrném rozložení váhy lze na jednu polici uložit až 100 kg zátěže. Pozinková povrchová úprava zabraňuje korozi a mechanickému poškození. Tento regál lze proto využívat v prostorách se zvýšenou vlhkostí. Údržba regálu (čištění) je díky hladké kovové konstrukci velice snadná. I přesto, že se jedná o celokovový regál, celková hmotnost není vysoká. Čtyř policový regál (police 80x40 cm) vysoký 150 cm váží 12,5 kg.
Kovový regál Metal

Nastavitelné police

Regál Metal, stejně jako regál Orion, Helios nebo Saturn, disponuje možností libovolného umisťování polic. V každé stojině se nachází dostatek otvorů pro připevnění polic v požadované výšce. Rozmístění polic je možné kdykoli měnit. Díky otvorům lze poté fixovat jednotlivé regály navzájem a docílit vytvoření regálové sestavy. Případná fixace ke zdi je také možná. Tato opatření zvýší nosnost a pevnost regálů, lze poté využívat maximální možné zatížení.
 
Kovový regál Metal Kovový regál MetalDíky pevné a stabilní konstrukci lze uložit na správně sestavený a ukotvený regál až 100 kg na jednu polici. Pět policový regál tedy disponuje celkovou nosností až 500 kg. Zapotřebí je ale dodržet rovnoměrné ukládání materiálu a fixaci regálu do zdi, která se provádí běžnou metodou.
 
Kovový regál Metal Kovový regál MetalPro správnou kompletaci regálu Metal je zapotřebí využít nářadí – šroubovák a kleště. Montáž je šroubovaná. I přesto je však značně jednoduchá a nevyžaduje mnoho času. Základem je ukotvení polic do potřebné výšky pomocí přiložených šroubů. Pro montáž jsou vhodné dvě osoby. Je vhodné postupovat dle montážního návodu, který je součástí balení. Po sestavení doporučujeme zkontrolovat dotažení jednotlivých šroubů. Velkou výhodou regálu Metal je celokovová konstrukce, vysoká nosnost a univerzálnost použití. Pořízení tohoto regálu pro domácí nebo firemní využití znamená v kombinaci s výhodnou cenou na internetovém obchodě www.stojanyregaly.cz výhodnou koupi.