+420 734 578 061

Kovový regál Saturn

Vybírejte zde
Kovový regál Saturn
Kovový regál Saturn

Univerzální regál

Regály Saturn patří do kategorie univerzálních bezšroubových kovových regálů. Stejně jako většina regálů z této řady jsou optimální pro firemní skladové prostory nebo kanceláře. Díky svému neobvyklému barevnému provedení mohou také vyniknout v každé domácnosti. Tyto regály naleznou své využití také ve spížích, půdách nebo garážích a ostatních prostorách bez nadměrné míry vlhkosti. Barvy nemají pouze estetický charakter, výrazná oraznžová barva slouží také jako zamezení proti přehlédnutí regálu, v některých případech jsou výrazné barvy přímo požadovány.
Kovový regál Saturn

5 základních dílů

Jasným znakem regálů Saturn je rychlá a jednoduchá montáž. Celý regál je složen pouze z pěti základních komponentů. Stejně jako u regálů Helios se jedná o dřevotřískové police HDF (tvrzená dřevotříska s lepšími vlastnostmi než běžná drevotříska. Je pružnější, tvrdší a pevnější), policové příčky, stojiny a spojky, které slouží k fixaci dvou kratších stojen do jedné. Součástí balení jsou také plastové patky a montážní návod.
 
Kovový regál Saturn
Kovový regál Saturn

Kovová konstrukce

Základním prvkem regálu Saturn je kovová konstrukce umožňující použití pro skladování těžších a objemnějších předmětů. Konstrukce z kovu zaručuje sílu a stabilitu regálu. Díky tomu je nosnost na jednu polici stanovena na 175, resp. 275 kg. Pozinkované kovové profily jsou opatřeny lesklou povrchovou práškovou úpravou různých barev dle aktuální nabídky. Kovová kontrukce zajišťuje dlouhou životnost regálu, díky hladkému povrchu je možná jednoduchá údržba a čištění.
Kovový regál Saturn

Nastavitelné police

Police kovového regálu Saturn lze libovolně výškově nastavit. Díky variabilnímu rozložení polic je dosaženo optimálního rozložení prostoru v regálu v souvislosti s potřebou skladování předmětů různých velikostí. V případě potřeby vyššího počtu polic lze jednotlivé komponenty dokoupit. Výsledkem může být až dvanáctipolicový regál. Díky jednoduché propojitelnosti a možnosti fixace ke zdi jsou regály typu Saturn, Helios a Orion vhodné pro vytváření regálových sestav sloužících pro efektivní skladování.
 
Kovový regál Saturn Kovový regál SaturnVysoká maximální nosnost každé police regálu Saturn je dostažena v případě dodržení rovnoměrného rozložení materiálu na celou plochu police. Díky otvorům ve stojinách jsou regály připraveny k vzájemné fixaci a k připevnění ke zdi. Tato opatření v kombinaci s pevnou kontrukcí regálu dovolují uložit maximálně 175, resp. 275 kg zátěže na polici.
 
Kovový regál Saturn Kovový regál SaturnBezšroubová montáž regálu umožňuje jednoduché sestavení bez použití nářadí. V případě poškození lze také jednotlivé komponenty snadno vyměnit. Montáž se provádí dle přiloženého montážního návodu. Základem montáže je nasazení bočních příček (díly D, E) do stojen (B). Každá stojina je složena ze dvou kratších (pro docílení menší velikosti balení regálu). Stojiny se spojí použitím spojky (díl C). Pro správnou montáž je zapořebí důsledně spojit všechny části regálu. Otvory ve stojinách slouží k fixaci regálu ke zdi a ke vzájemné fixaci. Uchycení regálu je nutné v případě ukládání předmětů nadměrné hmotnosti.
 
 
Kovový regál Saturn Kovový regál SaturnKovové policové regály typu Saturn jsou pevné, stabilní a variabilní. Použití kvalitního materiálu v kombinaci s unikátním systémem bezšroubové montáže, možnosti vysokého zatížení a dalších výhod v kombinaci s dobrou cenou znamená jistotu výhodného nákupu.