+420 734 578 061

PLASTOVÝ REGÁL PRO VŠESTRANNÉ POUŽÍTÍ

Vybírejte zde
Plastový regál Jupiter
Plastový regál Jupiter

3 základní díly

Univerzální plastový regál Jupiter je určen pro široké spektrum využití. Velmi dobře je použitelný v domácnostech, firemních kancelářích, skladových prostorách, školách, školkách, sklepech, půdách, spížích, garážích, sklenících nebo balkónech. Základem plastového regálu Jupiter jsou tři díly - police, plastová stojina a policová bočnice sloužící pro uchycení stojen. Komponenty jsou vyrobeny z PVC a polypropylenu, což jsou jedny z nejpoužívanějších plastových hmot. Vyznačují se svou pevností, tuhostí a lehkostí. Součástí regálu jsou také plastové patky a úchyty pro připevnění ke zdi.
Plastový regál Jupiter

Vysoká nosnost

Police mají klasický jednoduchý tvar obdélníku – nejvhodnější pro efektivní a přehledné ukládání předmětů. Konstrukce regálu je stabilní a pevná. Z obrázku je patrné, že deklarovanou zátěž na polici regál bez problémů zvládá - na polici je uloženo přesně 120 kg zátěže. Stabilitu regálu lze zvýšit připevněním ke zdi, případně také připevněním jednotlivých regálů k sobě navzájem. Vzdálenost mezi policemi je 36 cm. Standardně je neměnná, lze ji ale zmenšit zkrácením jednotlivých stojen na požadovanou míru.
 
Plastový regál Jupiter
Plastový regál Jupiter

Tvorba regalových soustav

Regálové sestavy - v současné době moderní a efektivní řešení skladování maximálního množsví předmětů a materiálu za předpokladu maximální využitelnosti úspory místa pro uložení. Plastové šrouby slouží k fixaci jednotlivých regálů navzájem. Tohoto se využije především při tvorbě regálových sestav vhodných pro ukládání předmětů většího rozměru. Regálové sestavy se skládají velice jednoduše – každá policová bočnice je ve dvou místech propojena šrouby s bočnicí dalšího regálu.
Plastový regál Jupiter

Snadná údržba

Povrch regálu Jupiter je hladký. To zabraňuje zachytávání přebytečných nečistot a zároveň usnadňuje údržbu, která se provádí útěrkou a běžným mycím prostředkem. Regál bez problémů zvládá vysoké teplotní rozhraní. Používá se i v chladících zařízeních. Pro skladování předmětů v trvalém mrazivém prostředí však určen není. Plastový materiál je odloný vůči vlhkosti, vodě a dalším povětrnostním vlivům, využívá se proto ve sklepech, spížích, zahradních sklenících nebo na balkónech.
 
Plastový regál Jupiter Plastový regál JupiterZákladní nosnost na jednu polici činí 120kg. V nabídce na eshopu je možné zvolit rozšíření nosnosti na 140, případně na 160 kg. Nosnost je zvýšena kovovými lamelami, které jsou zabudovány do každé police. Při ukládání vyšší zátěže je zapotřebí dodržet rovnoměrné rozložení hmotnosti na polici.
 
Plastový regál JupiterPlastový regál JupiterJednoduchá bezšroubová montáž regálu Jupiter je další předností. Regál se skládá bez použití nářadí. Gumové kladivo se dá využít pouze k "nabití" kolíků do policových bočnic. Zbytek montáže se provádí pouze ručně. Regál lze díky plastovým úchytům snadno připevnit ke zdi, dojde tak k zvýšení stability regálu. V případě, že dojde během používání nebo montáže regálu k poškození některého z dílů, je případná výměna některého z nich velice jednoduchá a levná.
 
 
Plastový regál JupiterPlastový regál JupiterJednou z největších výhod plastového regálu Jupiter je jeho nízká hmotnost. Hmotnost čtyřpolicového regálu o šířce 60 cm je pouhých 8 kg. Jednotlivé komponenty jsou velmi lehké. Této vlastnosti lze případně využít k dodatečné manipulaci s regálem ve složeném stavu. Nízká hmotnost také znamená snížení míry nebezpečí zranění při náhodném převržení regálu. Nejen proto je regál vhodný pro použití v prostorách, kde se vyskytují děti.
 
 
Plastový regál Jupiter Plastový regál JupiterPraktický a vkusný regál Jupiter – to je celá řada výhod za skvělou cenu.
  • Všestranné použití
  • Pevná konstrukce
  • Jednoduchá montáž
  • Nízká hmotnost
  • Vysoká nosnost
  • Materiálová odolnost
  • Jednoduchá údržba
  • Regálové systémy