+420 734 578 061

REGÁL NA POTRAVINY SIRIUS

Vybírejte zde
REGÁL NA POTRAVINY SIRIUS
REGÁL NA POTRAVINY SIRIUS

Regál na potraviny

Svým vzhledem a zpracováním z vysoce kvalitní uhlíkové oceli s pochromovaným povrchem splňuje regál náročné hygienické normy pro skladování balených i nebalených potravin. Regál Sirius disponuje široce uznávaným certifikátem NSF, který deklaruje bezpečnost pro uchovávání potravin. Regál je proto vhodný do veškerých provozoven, kde je zapotřebí skladovat potraviny. Jsou to pekárny, restaurace, kuchyně, jídelny, hotely, hotelová zařízení apod. Povrch regálu je hladký, příjemný na dotek. Údržba je velice jednoduchá.
REGÁL NA POTRAVINY SIRIUS

2 základní díly

Regál Sirius se skládá se dvou základních dílů – sloupek o průměru 25mm se zářezy pro plastové objímky sloužící pro ukotvení polic. Spodní část sloupku je vybavena šroubem pro korekci nerovného povrchu. Druhým dílem jsou mřížkované obdélníkové police vybraných rozměrů, a to od 60 x 46 cm po 180 x 60 cm. Jednoduchým nasazením jednotlivých polic do objímek uchycených na sloupcích se vytvoří stabilní a pevná konstrukce disponující vysokou nosností.
REGÁL NA POTRAVINY SIRIUS
REGÁL NA POTRAVINY SIRIUS

Chromované provedení

Celkový design regálu Sirius a jeho provedení zaujmou hned na první pohled. Chrom je bílý lesklý kov, který se vyznačuje nejen svou estetickou stránkou, ale také vysokou chemickou odolností – chrání výrobek před chemickými látkami a korozí. Regály se však nepoužívají ve venkovních prostorech. Regály Sirius nejsou určeny pouze na potraviny, spektrum jejich využití je široké. Díky své kontrukční odolnosti, jednoduché montáži a vkusnému vzhledu vyniknou v každé domácnosti nebo kanceláři.
REGÁL NA POTRAVINY SIRIUS

Nastavitelné police

Regál Sirius je konstruován pro ukládání zboží a materiálu různých rozměrů. Díky unikátním zarážkám na jednotlivých stojinách lze pro individuální účely libovolně volit výškové umístění polic. Minimální vzdálenost mezi policemi je cca 13 cm. Pro využítí za jiným účelem lze regál snadno demontovat a přemístit. Pevná konstrukce zajišťuje jednoduchou manipulaci s regálem jako celkem.
REGÁL NA POTRAVINY SIRIUS REGÁL NA POTRAVINY SIRIUS Díky originálnímu patentu zajištující pevnou a stabilní kontrukci disponují regály Sirius velmi vysokou nosností na polici – až 240 kg. V případě vyšší zátěže se doporučuje rovnoměrné rozložení. Montáž regálu je bezšroubová (ideální je využití dvou osob). Pro důkladné nasazení polic do objímek umístěných na sloupcích je vhodné použít gumové kladivo.
REGÁL NA POTRAVINY SIRIUS REGÁL NA POTRAVINY SIRIUS Regály Sirius splňují náročné požadavky pro skladování a uchovávání potravin. Získaly certifikaci NSF a PZH. NSF je nezisková organizace, která určuje kritéria pro vývoj a kontrolu výrobků. Tato certifikace zaručuje, že daný výrobek odpovídá všem bezpečnostním normám a může být používaný v potravinářkém průmyslu. Certifikát PZH značí schválení použití regálu pro potravinářský průmysl polskou státní správou hygieny.
REGÁL NA POTRAVINY SIRIUS REGÁL NA POTRAVINY SIRIUS Regál Sirius představuje kvalitu. Je vyroben podle amerického patentu a právě v USA patří k nejprodávanějším produktům svého druhu. Pořizovací cena regálu je vyšší, v dané kategorii policových regálů však tento produkt předčí většinu ostatních svým unikátním designem, vkusným vzhledem, originálním patentem pro usazování polic, pevností konstrukce a všestranností použítí – zejména pak schváleným použitím pro skladování potravin.