+420 734 578 061

Plastový regál Jupiter se 6 policemi, šedý, 222x110x46 cm

3479
Plastový regál Jupiter se 6 policemi, šedý, 222x110x46 cm
Dostupnost skladem
Termín dodání 25.07.2024
Cena dopravy Od 140,00 Kč

* Povinná pole

3 479,00 Kč

(2 875,21 Kč bez DPH)

Doprava jen jednou

Dopravu platíte jen jednu.

­

Doprava zdarma při nákupu nad 10000,-. Bez ohledu na množství.

­

Zboží před expedicí je dvakrát kontrolováno.

­

Přečtěte si recenze dříve nakupujících ZDE.

 

 

Popis produktu

Plastový regál Jupiter se 6 policemi, šedý, 222x110x46 cm

Praktický plastový regál Jupiter je vytvořen kompletně z tvrzeného plastu bez použití jakýchkoliv kovových spojovacích dílů. Tento plastový policový regál tvoří tři základní elementy, stojny, police a bočnice polic. Stojnou plastového regálu Jupiter je plastová trubka o průměru 40 mm a délce 420 mm,. Pracovní plochu regálu tvoří 50 mm vysoký plastový výlisek. Tato plastová tabule je uvnitř dutá a je opatřena vodítky pro případné nasunutí výztuh. Těmito, už kovovými výztuhami, lze nosnost police plastového regálu Jupiter zvýšit až na 160 kg. V tomto případě se jedná o regál se šesti policemi. Samozřejmě konstrukce plastového regálu Jupiter umožňuje sestavit i 10 a více polic na regál, ale omezuje nás nosnost plastových trubek a celková stabilita takto vysokého regálu. První police je umístěna 50 mm nad podlahou. Odolný plastový policový regál Jupiter je v tomto případě v barevné kombinaci šedých plastových trubek i polic.

Technické informace k regálu Jupiter

  • Rozměr regálu vnější (v,š,h): 2220x1100x460mm
  • Rozměr police: 1030x460mm
  • Nosnost police: 120kg
  • Nosnost regálů: 720
  • Vzdálenost mezi policemi: 380 mm
  • Vzdálenost první police nad podlahou: 50 mm

Montáž plastového regálu Jupiter

Montáž regálu JUPITER začneme sestavením police. Každá police má dvě plně probarvené bočnice, které se z obou stran nasunou na polici a pomocí plastových kolíku zajistí. Tímto je montáž police hotová, jednoduché, že? Dalším krokem vložíme připravenou plastovou trubku a poklepem zarazíme do otvorů vyvrtaných v bočnici police plastového regálu Jupiter. Tento krok opakujeme ještě třikrát, protože do každé police musíme vložit čtyři stojny. Následně nasadíme další připravenou polici na plastové trubky a rovnoměrnym tlakem zasuneme do otvorů ve spodní části police. Následuje další kompletní police a stejný postup až do úplné kompletace plastového regálu Jupiter. Otvory v poslední polici zaslepíme čtyřmi plastovými krytkami. V případě nutnosti je tento typ regálu doplněn o dvě plastové úchytky, kterými je možno regál připevnit ke zdi a zvýšit tak stabilitu regálu. Regál Jupiter, stejně jako každá skladovací jednotka, má nosnost podmíněnou rovnoměrným rozložením nákladu na polici regálu. Doporučujeme těžší předměty skladovat ve spodních policích, Jednak se neunavíte zbytečným zvedáním nákladu do výšky, ale hlavně lehké předměty v horních policích plastového regálu Jupiter méně namáhaji konstrukci a přispívají k větší bezpečnosti.

Použití plastového regálu Jupiter

Díky odolné plastové konstrukci je použití plastového regálu Jupiter prakticky neomezené. Dokonce i ve vlhkých sklepních prostorách je tento typ regálu jako doma. Dokonce máme zákazníka, který tento typ regálu používá jako regál do mrazicího boxu. Výborně se hodí jako regál do prádelny, nebo regál do koupelny. Jednoduchá údržba jej předurčuje pro uskladnění ovoce a zeleniny, tudíž regál do sklepa, nebo regál do spíže. Praktické otvory, například na šroubováky, v bočnicích regálu Jupiter jakož i prohlubně na drobný materiál rozšiřují použití na regál do dílny, nebo regál do garáže. Pomocí plastových šroubů a matic, které lza k tomuto plastovému regálu doobjednat, lze tvořit jednoduché a lehké regálové sestavy.

Další informace

Další informace

SKU j6110s
CENA 3479
ROZMĚR 222x110x46 cm
VÁHA 18 kg
BARVA šedá
POČET POLIC 6
NOSNOST POLICE 120 kg
DÉLKA 110 cm
VÝŠKA 222 cm
EAN kód Ne
Montážní návod na stažení - pdf jupiter6.pdf

Recenze

Napište vlastní recenzi

Recenzujete: Plastový regál Jupiter se 6 policemi, šedý, 222x110x46 cm

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček
Spokojenost

Položit dotaz

Produkt

Kontaktní informace

* Povinná pole

Možná Vás zaujme i následující